SÖZ - NİŞAN TEPSİLERİ

Genç çiftlerin evlenme kararı almasının ardından geleneklerimiz gereği kıs isteme töreni düzenlenir. Bu törenin ardından söz yüzükleri takılır ve işte bu noktada şık bir söz tepsisi ihtiyacı doğar. Sitemizde en şık ve en gösterişli söz tepsisi çeşitlerini bulabilirsiniz. Tamamı kusursuz bir işçilikle hazırlanan tasarımlar bu özel güne yakışacak bir görünüm sergiliyor.

Özel olarak söz kesme törenleri için düzenlenmiş olan söz tepsisi modellerinin tümünü sizlere bu özel koleksiyonda sunuyoruz. Altın sarısı ya da gümüş rengi söz tepsisi modelleri her türlü tepsi dekorasyonuna da uyum sağlayabiliyor. Çiçekler ya da boncuklarla tepsiyi dekore ederek çok daha gösterişli bir form almasını sağlayabilirsiniz.

Nişan Tepsisi Fiyatları

Koleksiyonumuz içerisinde aynalı olarak dizayn edilen modeller de bulunuyor. Aynı zamanda hiçbir dekorasyona gerek bırakmayacak kadar süslü olan nişan tepsisi modellerine de göz atabilirsiniz. Çeşitli figürlerle dizayn edildiği için herhangi bir süslemeye gerek kalmayan nişan tepsisi modelleri yüzük ve makasın rahatlıkla konabileceği ebatlarda hazırlanıyor.

Elbette sitemizde yer alan tüm ürün modellerine olduğu gibi nişan tepsisi çeşitlerinde de sizlere uygun fiyat avantajını sunuyoruz. Klasik ya da otantik desenlerle süslenen modeller gösterişli formu ile prestijinize uygun bir duruş sergiliyor. Sizlere sunduğumuz tüm nişan tepsisi modelleri en kaliteli malzemeler ile hazırlanıyor. Tasarımlara göz atarak beğendiğiniz söz tepsisi ve nişan tepsisi modelleri için hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu kategoride henüz ürün Yok.

En Yeniler