SÖZ VE NİŞAN ANI DEFTERİ

Söz ve nişan gün ve geceleri hem aileler için hem de gelin ve damat için oldukça önemli gün ve gecelerdir. Aynı zamanda bu özel gün ve geceler, ömür boyu hatırlanması gereken ve pek çok anının yer aldığı bir gündür. Gelin ve damadın birbirine söz verdiği ve evlilik için ilk adımları attığı bu özel günlerde, yapılan her durum farklı ve özeldir. Özellikle de gelen davetliler için yapılan ikramlar ve diğer her davranış da büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda bu özel gün ve gecenin daha da kalıcı olabilmesi ve gelecek yıllarda çok daha zevkle ve keyifle hatırlanabilmesi için, gelen davetlilerin düşünceleri de kayıt altına alınabilir. Bu kayıtları ise söz anı defteri ile teminat altına alabilirsiniz.

Söz ve Nişan Anı Defteri Nedir ve Ne İşe Yarıyor?

Nişan anı defteri ya da söz için kullanılan anı defterleri, bu gün ve gecelerin hatırlanmasında büyük yardımcı kaynaklar olarak biliniyor. Kullanımı da son derece kolay ve keyifli olan bu defterler, orta boyutlu defterlerdir. Spiralli desteğe de sahip olan bu modeller renkli ve farklı boyut seçenekleri ile de sizlere sunuluyor. Söz ya da nişan eyleminin yapılacağını alanın giriş kısmında yer alan bir üründür. Bu defter bir masa üzerine konulur ve gelen davetliler, çıkarken birkaç cümle ile nişana ve söze dair düşüncelerini belirtirler.

Söz ve Nişan Anı Defterinin Önemi Nedir?

Söz ve nişan gibi özel gün ve gecelerde temin edilen bu anı defterleri tamamen güzel düşünce ve karşılıklarla doldurulur. Davetliler, sözden ya da nişandan ayrılırken, bu deftere çift ile ilgili anılarını yazarlar ve onlara mutluluklar dilerler. Güzel cümleler ile doldurulan bu defterleri ucuz fiyatlar dahilinde bizden alabilirsiniz.


İsme Özel Mavi Anı Defteri

Üzeri tasarım çiçekler ile süslenmiş ve özel pleksi yazılı kişiye özel isim ile hazırlanıyor.Ölçüler..

100,00 TL KDVsiz: 100,00 TL

İsme Özel Mavi Anı Defteri 1

Üzeri kurdeleler ile tasarım süslenmiş ve ayıcığı ile hazırlanıyor...

75,00 TL KDVsiz: 75,00 TL

İsme Özel Mavi Anı Defteri 2

Üzeri kurdele, pleksi ve ayıcık ile süslenmiştir.Ölçüler: 21,5cm x 30,5cm..

75,00 TL KDVsiz: 75,00 TL

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
En Yeniler