SÖZ ÇİÇEĞİ

Ailelerin kız isteme amacıyla gittikleri ziyaretlerde şık bir çiçek tanzimi de götürmeleri gerekir. Ev sahibini şıklığı ile büyüleyecek olan en özel söz çiçeği çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Tamamı özenle hazırlanan ve en taze çiçeklerden dizayn edilen söz çiçeği aranjmanları prestijinize uygun bir duruş sergiliyor olması ile de ön plana çıkıyor. 

Şık bir cam ya da metal görünümlü vazo içerisinde itina ile hazırladığımız söz çiçeği aranjmanlarında mevsimin en taze yeşillikleri ile özel süslemeler de yaptık. Bu sayede kullandığımız çiçeklerin göz alıcı güzelliği çok daha fazla ön plana çıktı. Üstelik nadide çiçekleri kullandığımız için söz çiçeği aranjmanının estetik şıklığı da ikiye katlandı.

Söz Çiçeği Nasıl Olmalı

Söz törenlerinizde mutlu anlarınız için ufak aksesuarlar önem arz eder. Söz çiçeği bu aksesuarlardan bir tanesidir. Sizler için yine büyük bir özenle hazırladığımız çiçek aranjmanlarını da bu koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. Söz törenlerinde mekanı dekore etmek ve çiçeklerin muazzam güzelliğinden faydalanmak istediğinizde de koleksiyonumuz içerisinde bulunan çeşitli modellerden yardım alabilirsiniz. Bu özel aranjmanlar da taze ve zarif çiçeklerle hazırlanıyor.

Göz alıcı güzelliği ile saygınlığınıza yakışacak bir çiçek seçimi yapmanızı sağlayacak söz çiçeği çeşitlerine ulaşmanız artık çok kolay. Sitemiz üzerinden dilediğiniz adres için siparişinizi iletebilir ve çok kısa bir sürede teslimatı yapmamızı sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm çiçek çeşitleri için en uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz, kaçırmayın!


Pastel Sukulentler – El Çiçeği

Pastel renkte doğal yeşil sukulentlerle hazırlanan el çiçeği size doğal bir şıklık ile eşlik edecek...

275,00 TL KDVsiz: 275,00 TL

Pembe  Çiçek & Sukulent -El Çiçeği

Pembe çiçekler ve doğal yeşil sukulentler ile yuvarlak formda hazırlanan el çiçeği size şıklık ile e..

220,00 TL KDVsiz: 220,00 TL

Pembe & Doğal Yeşil  – El Çiçeği

Pembe çiçekler ve doğal yeşil aradallar ile yuvarlak formda hazırlanan el çiçeği size şıklık ile eşl..

290,00 TL KDVsiz: 290,00 TL

Pembe & Mürdüm – El Çiçeği

Pembe güller, mürdüm galalar ve pembe tomurcuk aradallar ile hazırlanan el çiçeği size şıklık ile eş..

260,00 TL KDVsiz: 260,00 TL

Pembe Galalar – EL ÇİÇEĞİ

Pembe galalar ile yuvarlak formda hazırlanan el çiçeği size sade bir şıklık ile eşlik edecek. Sap kı..

310,00 TL KDVsiz: 310,00 TL

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
En Yeniler