Hakkımızda

HİZMETLERİMİZ

Çikolata

Damağınızda yer edecek tatlarımızı mağazalarımızdan veya internet sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Sizin için en özel tatları keşfetmek ve sizlere sunmak için bizim lezzet yolculuğumuz asla bitmeyecek. Her biri birbirinden lezzetli madlen, spesiyal dolgulu çikolata, draje, sargılı çikolata, bebek çikolataları, şeker, kişiye ve kurumsal firmalara özel sargılı çikolata seçeneklerimizle sizinleyiz.

Çiçek

Canlı ve yapay çiçek aranjmanlarımız ister ev dekorunuz ister söz-nişan gibi özel günlerinizde olsun hiçbir yerde olmayan çeşitlilikle her zevke hitap edebilecek şekilde sizlere özel hazırlanmaktadır. Gelin el çiçeği, söz çiçeği, nişan çiçeği gibi özel gün tanzimlerinin dışında kutlama çiçekleriniz için de size hizmet veriyoruz.

Organizasyon

Söz, nişan, düğün gibi özel günlerinizde profesyonel ve trendleri takip eden sizi anlayan, sizin gözünüzden görebilen organizasyon ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Kurumsal firmaların lansman, açılış, kokteyl ve yemek organizasyonlarında da A’dan Z’ye hizmet alabileceği vizyon sahibi bir organizasyon çözüm ortağı olarak yanındayız. Organizasyon talepleriniz için lütfen bizimle direk irtibata geçiniz.