DÜĞÜN ANI DEFTERİ

Düğün çiftler için en özel gün olarak nitelendirilir. Çiftler için hem mutlu olunan hem de heyecan duygularının birbirine girdiği farklı bir andır. Diğer günlerden önemi oldukça farklıdır. Sıradan ve standart bir gün değildir bugün. Hemen hemen herkes sizin mutluluğunuza ortak olmak amacı ile toplanmış bütün akraba, eş, dost ve sevdikleriniz bir aradadır. Böyle güzel bir zaman da düğün hatırası düğünün olmazsa olmazlarındandır. Düğün videoları bir yana sevdiklerinizin sizin hakkınızda iyi dileklerde bulunması ve o güne ait düşünceleri kaleme dökmesi demek siz bunu okuduğunuzda tekrar tekrar o güne dönmeniz demektir. Düğün anı defteri düğünden sonra çiftlere kalan en önemli parçadır. Bütün sevdiklerinizin düşüncelerini bir arada toplayıp istediğiniz zaman alıp okuma fırsatınız vardır.

Düğün Anı Defteri Modelleri

Düğün anı defteri model olarak birçok çeşit model mevcuttur. Zevkinize ve tasarımınıza uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Bembeyaz bir kapağı olan sert kapağın üzerine işlenmiş renkli çiçek desenli defterler oldukça şık durmaktadır. Rengarenk sevenler için bu ürün tercih edilebilir. Aynı zaman da daha sade bir defter istiyorsanız beyaz bir defterin üzerine inci detayları eklenmiş ürünü tercih edebilirsiniz. Mor renk sıcak bir renktir. Bu günün anlam ve önemine istinaden mor detayları içeren bir anı defteri satın alabilirsiniz. Beyaz ile morun eşsiz uyumu ile beyaz defterin üzerine ufak ufak işlenmiş mor çiçekler ile defteri daha renkli ve canlı hale getirebilirsiniz.

Düğün Hatıralarınızı Düğün Anı Defterinde Biriktirin

Anılarınız sizin için en önemli unsurdur. Birde sevdikleriniz işin içine girdiği zaman hep o anlarda kalmak istenir. Düğün anı defteri ile düğün gününüze tekrar dönme şansınız olmasa bile sevdiklerinizin o gün yanınızda olarak, size eşlik ederek aynı zaman da sizin için güzel düşüncelerini okuyarak sanki o anlardaymış gibi hissedebilirsiniz. Her okuduğunuzda tekrar tekrar aynı mutlulukları yaşayabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünlere avantajlı fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile ulaşabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.


İsme Özel Mavi Anı Defteri

Üzeri tasarım çiçekler ile süslenmiş ve özel pleksi yazılı kişiye özel isim ile hazırlanıyor.Ölçüler..

100,00 TL KDVsiz: 100,00 TL

İsme Özel Mavi Anı Defteri 1

Üzeri kurdeleler ile tasarım süslenmiş ve ayıcığı ile hazırlanıyor...

75,00 TL KDVsiz: 75,00 TL

İsme Özel Mavi Anı Defteri 2

Üzeri kurdele, pleksi ve ayıcık ile süslenmiştir.Ölçüler: 21,5cm x 30,5cm..

75,00 TL KDVsiz: 75,00 TL

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
En Yeniler