BEBEK ANI DEFTERİ


ÜCRETSİZ KARGO
İsme Özel Mavi Anı Defteri

Üzeri tasarım çiçekler ile süslenmiş ve özel pleksi yazılı kişiye özel isim ile hazırlanıyor.Ölçüler..

100,00 TL KDVsiz: 100,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO
İsme Özel Mavi Anı Defteri 1

Üzeri kurdeleler ile tasarım süslenmiş ve ayıcığı ile hazırlanıyor...

75,00 TL KDVsiz: 75,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO
İsme Özel Mavi Anı Defteri 2

Üzeri kurdele, pleksi ve ayıcık ile süslenmiştir.Ölçüler: 21,5cm x 30,5cm..

75,00 TL KDVsiz: 75,00 TL

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
En Yeniler

BEBEK ANI DEFTERİ

Anılar her zaman gelecekte hatırlanması için yaşanan olaylardır. Ancak bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren belli bir yaşa ulaşana kadar ne yazık ki yaşadıklarını ilerleyen dönemlerde hatırlamakta zorluk çekebilirler. Bebeklere, bebeklik dönemlerinde yaşadıkları tüm sevimlilikleri hatırlatacak ve hatta öğretecek olan bu anı defterine sahip olmak istemez misiniz? Özellikle de anne ve babaların bebeklerine alabilecekleri en güzel hediyelik ürünler içerisinde yer alan bebek  anı defteri modelleri kızlar için pembe tasarlanırken erkekler için mavi renk ile tasarlanıyor. Kullanımı son derece kolay olan bu defter modellerinin en özel yanı ve tek amacı, bebeklerin gelecekte kendilerini hatırlamalarına yardımcı olmasıdır.

Bebek Anı Defteri İle Bebeğinize Özel Hediyeler

Bebek anı defteri kullanımının en önemli amacı, gelecekte bu defterin sahibi olan bebeğe, yaşadıklarını hatırlatmaktır. Bebekken yaşadığı ilkleri ona öğretmek için sizler de bu anı defterlerini kullanabilirsiniz. Anı defteri modelleri kişiye özel olarak hazırlanıyor. Tasarım çiçekler ve cinsiyete uygun renkler ile defterin dış ve iç kısmı düzenleniyor ve süsleniyor. Özel pleksi yazısı ile de tamamen bebeğe özel olarak tasarlanıyor ve bebeğin ismi de defter üzerine ekleniyor. Anne ve baba ve aynı zamanda bebeğin hayatında yer alan tüm önemli kişiler, bebekle geçirdikleri her güzel anı bu deftere kayıt ederek, ileriki dönemlerde bebeğe büyüyünce okutabilirler.

Bebek Anı Defteri Fiyatları

Bebek  anı defteri, taşıdığı amaç doğrultusunda verilebilecek en güzel hediyedir. Defterlerin süslemesinde özel yapım çiçekler, aynalar, baş harfinin yer aldığı geometrik şekiller ve kuş gibi sevimli hayvan figürleri kullanılarak çok şık ve aynı zamanda hoş bir görünüm elde ediliyor. Bebeklere özel bu anı defterlerini kolay ödeme seçenekleriyle bizden temin edebilirsiniz.


Mesaj Gönder
Tıkla Ara